Vijeća mjesnih odbora Grada Novog Marofa

Mjesni odbor Donje Makojišće I obuhvaća dio naselja Donje Makojišće od kućnog broja 1 do kućnog broja 35 i od kućnog broja 131 do kućnog broja 134.

VIJEĆE MJESNOG ODBORA DONJE MAKOJIŠĆE I

  1. Vlado Sabolek  – predsjednik
  2. Milan Vukalović – zamjenik predsjednika
  3. Branko Ričko  – član
  4. Damir Petrek  – član
  5. Ivica Zajec  – član

Mjesni odbor Donje Makojišće II obuhvaća dio naselja Donje Makojišće od kućnog broja 135 do kućnog broja 204.

VIJEĆE MJESNOG ODBORA DONJE MAKOJIŠĆE II

  1. Mladen Benković  – predsjednik
  2. Dario Valjak   – zamjenik predsjednika
  3. Stjepan Novoselec –  član
  4. Mario Češi  – član
  5. Matej Petak – član

Mjesni odbor Donje Makojišće III obuhvaća dio naselja Donje Makojišće od kućnog broja 36 do kućnog broja 52 i od kućnog broja 126 do kućnog broja 130.

VIJEĆE MJESNOG ODBORA DONJE MAKOJIŠĆE III

  1. Saša Žuti – predsjednik
  2. Stjepan Topolovec – zamjenik predsjednika
  3. Višnja Zeljak – članica
  4. Vladimir Štefan – član
  5. Verica Topolovec – članica

Mjesni odbor Donje Presečno obuhvaća dio naselja Presečno od kućnog broja 138 do kućnog broja 226.

VIJEĆE MJESNOG ODBORA DONJE PRESEČNO

  1. Krunoslav Rutić – zamjenik predsjednika
  2. Karlo Štorga – član
  3. Kristijan Stepan – član
  4. Mihaela Rutić – članica

Mjesni odbor Gornje Makojišće I obuhvaća dio naselja Gornje Makojišće od kućnog broja 60B do kućnog broja 107.

VIJEĆE MJESNOG ODBORA GORNJE MAKOJIŠĆE I

  1. Željko Ferčak – predsjednik
  2. Krešo Miklečić – zamjenik predsjednika
  3. Mladen Žugec – član
  4. Zvonimir Puškadija – član
  5. Andrejas Cifrek – član

Mjesni odbor Gornje Makojišće II obuhvaća dio naselja Gornje Makojišće od kućnog broja 20 do kućnog broja 60A.

VIJEĆE MJESNOG ODBORA GORNJE MAKOJIŠĆE II

  1. Stjepan Pajan – predsjednik
  2. Ivan Horvat – zamjenik predsjednika
  3. Dražen Pajan – član
  4. Danijela Horvat – članica
  5. Nikola Pajan – član

Mjesni odbor Gornje Makojišće III obuhvaća dio naselja Gornje Makojišće od kućnog broja 1 do kućnog broja 19.

VIJEĆE MJESNOG ODBORA GORNJE MAKOJIŠĆE III

  1. Fabijan Marić – predsjednik
  2. Vlado Bečeheli – zamjenik predsjednika
  3. Branko Oštrek – član
  4. Tomo Marić – član
  5. Božidar Košćina – član

Mjesni odbor Gornje Podrute obuhvaća dio naselja Podrute od kućnog broja 124 do kućnog broja 192.

VIJEĆE MJESNOG ODBORA GORNJE PODRUTE

  1. Ivica Đopar – predsjednik
  2. Stjepan Kranjec – zamjenik predsjednika
  3. Nikolina Čikor – članica
  4. Ivan Benko – član
  5. Stjepan Hrebak – član

Mjesni odbor Grana obuhvaća naselje Grana.

VIJEĆE MJESNOG ODBORA GRANA

  1. Silvio Oštrek – predsjednik
  2. Branimir Marić – zamjenik predsjednika
  3. Zdravka Hođa – članica
  4. Željka Fulir – članica
  5. Josip Ivanušec – član
  6. Robert Marić – član
  7. Marijan Ferenđa – član

Mjesni odbor Japače Polje obuhvaća dio naselja Donje Makojišće od kućnog broja 86 (osim kućnog broja 86A) do kućnog broja 125B.

VIJEĆE MJESNOG ODBORA JAPAČE POLJE

  1. Ivan Martan – predsjednik
  2. Dragutin Benković – zamjenik predsjednika
  3. Juraj Vuger – član
  4. Tomislav Krajan – član
  5. Miljenko Vuger – član

Mjesni odbor Jelenščak obuhvaća naselje Jelenščak.

VIJEĆE MJESNOG ODBORA JELENŠČAK

  1. Spomenka Vučenik – zamjenica predsjednice
  2. Franjo Sekovanić – član
  3. Dalibor Vučenik – član
  4. Eduard Valdec – član
  5. Stjepan Prdjun – član
  6. Tomislav Vučenik – član

Mjesni odbor Kamena Gorica obuhvaća naselje Kamena Gorica.

VIJEĆE MJESNOG ODBORA KAMENA GORICA

  1. Vladimir Vuger – predsjednik
  2. Davor Budinski – zamjenik predsjednika
  3. Suzana Mešnjak – članica
  4. Ivica Češi – član
  5. Miljenko-Rikard Ritmanić – član
  6. Dragutin Budinski – član
  7. Ivan Kadi – član

Mjesni odbor Ključ obuhvaća naselje Ključ.

VIJEĆE MJESNOG ODBORA KLJUČ

  1. Miro Sabolić – predsjednik
  2. Ivica Sabolić – zamjenik predsjednika
  3. Vladimir Pintač – član
  4. Matija Fotak – član
  5. Robert Koren – član
  6. Ninoslav Bartolec – član
  7. Sanja Trubelja – članica
  8. Franjo Trubelja – član
  9. Tomislav Sakač – član

Mjesni odbor Krč obuhvaća naselje Krč.

VIJEĆE MJESNOG ODBORA KRČ

  1. Dario Šantek – zamjenik predsjednika
  2. Dragutin Đakmanec – član
  3. Marijan Gradišćak – član
  4. Mladen Volarić – član
  5. Jasmina Kišak – članica
  6. Josip Pupek – član

Mjesni odbor Mađarevo obuhvaća naselje Madžarevo.

VIJEĆE MJESNOG ODBORA MAĐAREVO

  1. Branko Topolovec – predsjednik
  2. Božidar Ipša – zamjenik predsjednika
  3. Saša Pavlić – član
  4. Vlado Topolovec – član
  5. Ivica Žeger – član
  6. Vladimir Šarc – član
  7. Mladen Šimec – član
  8. Ivan Međeral – član
  9. Drago Benko – član

Mjesni odbor Matušini obuhvaća dio naselja Donje Makojišće od kućnog broja 53 do kućnog broja 86A (osim kućnog broja 86).

VIJEĆE MJESNOG ODBORA MATUŠINI

  1. Dražen Horvat – predsjednik
  2. Ivan Topolovec – zamjenik predsjednika
  3. Ljubica Vrbanec – članica
  4. Vladimir Matušin – član
  5. Ljubek Matušin – član

Mjesni odbor Možđenec obuhvaća naselje Možđenec.

VIJEĆE MJESNOG ODBORA MOŽĐENEC

  1. Josip Čovran – predsjednik
  2. Tomislav Smoljanec – zamjenik predsjednika
  3. Vladimir Volarić – član
  4. Ivan Kovač – član
  5. Damir Žugec – član
  6. Stjepan Kocijan – član
  7. Josip Bosilj – član
  8. Zvonimir Žuti – član
  9. Dragutin Pazman – član

Mjesni odbor Novi Marof obuhvaća naselje Novi Marof.

VIJEĆE MJESNOG ODBORA NOVI MAROF

  1. Vladimir Ferenčina – predsjednik
  2. Nenad Maršić – zamjenik predsjednika
  3. Dragutin Košćak – član
  4. Zvonimir Lacković – član
  5. Marija Češi – članica
  6. Antun Čabrajec – član
  7. Marko Đurin – član
  8. Igor Bužić – član
  9. Vjeran Novoselec – član

Mjesni odbor Orehovec obuhvaća naselje Orehovec.

VIJEĆE MJESNOG ODBORA OREHOVEC

  1. David Posilović – predsjednik
  2. Krešimir Horvatić – član
  3. Ana Vukalović – članica
  4. Antonio Benjak – član
  5. Miljenko Bartolec – član
  6. Damir Šafran – član
  7. Damir Fotak – član

Mjesni odbor Oštrice obuhvaća naselje Oštrice.

VIJEĆE MJESNOG ODBORA OŠTRICE

  1. Boris Šafran – predsjednik
  2. Robertino Radić – zamjenik predsjednika
  3. Valentin Vukalović – član
  4. Mario Košćak – član
  5. David Stepan – član
  6. Ružica Košćak – članica
  7. Davor Šafran – član

Mjesni odbor Paka obuhvaća naselje Paka.

VIJEĆE MJESNOG ODBORA PAKA

  1. Marijan Mlinarek – predsjednik
  2. Josip Jelen – član
  3. Tomislav Prelog – član

Mjesni odbor Podevčevo obuhvaća naselje Podevčevo.

VIJEĆE MJESNOG ODBORA PODEVČEVO

  1. Stjepan Zemljak – predsjednik
  2. Darinka Lihtar – zamjenica predsjednika
  3. Radovan Martinec – član
  4. Darinka Ostroški – članica
  5. Karmen Zemljak – članica
  6. Toni Slunjski – član
  7. Zoran Grahovac – član
  8. Stjepan Plantak – član
  9. Snježana Vugrin – članica

Mjesni odbor Podrute obuhvaća dio naselja Podrute od kućnog broja 1 do kućnog broja 123.

VIJEĆE MJESNOG ODBORA PODRUTE

  1. Ivica Toma – zamjenik predsjednika
  2. Mario Hrenić – član
  3. Danijel Česi – član
  4. Miroslav Drčec – član
  5. Jelena Pek – članica
  6. Stjepan Šimunec – član

Mjesni odbor Presečno obuhvaća dio naselja Presečno od kućnog broja 1 do kućnog broja 137C.

VIJEĆE MJESNOG ODBORA PRESEČNO

  1. Martin Rabuzin – predsjednik
  2. Božo Hokman – zamjenik predsjednika
  3. Zdravko Rabuzin – član
  4. Zdravko Hokman – član
  5. Dominik Meštrić – član
  6. Božidar Miljančić – član
  7. Marijan Meštrić – član

Mjesni odbor Purgari obuhvaća dio naselja Remetinec od kućnog broja 1 do kućnog broja 76.

VIJEĆE MJESNOG ODBORA PURGARI

  1. Josip Harmicar – predsjednik
  2. Mladen Juranko – zamjenik predsjednika
  3. Damir Čolja – član
  4. Vladimir Grbac – član
  5. Dražen Vincek – član
  6. Milan Miketek – član
  7. Mladen Miklobušec – član

Mjesni odbor Remetinec obuhvaća dio naselja Remetinec od kućnog broja 77 do kućnog broja 391A u naselju Remetinec, odnosno sve kućne brojeve s numeracijom višom od tog broja, do kraja naselja.

VIJEĆE MJESNOG ODBORA REMETINEC

  1. Slavko Vuradin – predsjednik
  2. Zdravko Maltar – zamjenik predsjednika
  3. Dalibor Puškadija – član
  4. Josip Pofuk – član
  5. Goran Cindori – član
  6. Branimir Čikan – član
  7. Marijan Pofuk – član
  8. Đuro Košćak – član
  9. Božo Antolić – član

Mjesni odbor Strmec obuhvaća naselje Strmec Remetinečki.

VIJEĆE MJESNOG ODBORA STRMEC

  1. Mladen Benjak – predsjednik
  2. Dalibor Puškadija – član
  3. Zvonimir Pisačić – član
  4. Josip Gorajšćan – član
  5. Slavko Puškadija – član
  6. Milan Stepan – član
  7. Miljenko Benjak – član

Mjesni odbor Sudovec obuhvaća naselje Sudovec.

VIJEĆE MJESNOG ODBORA SUDOVEC

  1. Mario Babok – član
  2. Dražen Đurđević – član
  3. Mario Antolić – član
  4. Tomislav Zidarić – član
  5. Krešo Kos – član
  6. Slavek Zidarić – član
  7. Josip Zidarić – član

Mjesni odbor Topličica obuhvaća naselje Topličica.

VIJEĆE MJESNOG ODBORA TOPLIČICA

  1. Ivica Čunović – predsjednik
  2. Dario Poljak – zamjenik predsjednika
  3. Zlatko Turk – član
  4. Ivica Vragović – član
  5. Mario Cesar – član

Mjesni odbor Završje obuhvaća naselja Bela, Filipići i Završje Podbelsko.

VIJEĆE MJESNOG ODBORA ZAVRŠJE

  1. Krunoslav Grudiček – predsjednik
  2. Goran Piskač – član
  3. Josip Vizjak – član
  4. Damir Zagorec – član
  5. Danijel Slunjski – član
  6. Darko Boršić – član
  7. Ivica Slunjski – član
  8. Ivica Vugrin – član